PAKALPOJUMI

CNC METĀLA GRIEŠANA
Mūsu CNC metāla griešanas pakalpojums izmanto modernu datoru ciparu vadības (CNC) tehnoloģiju, lai precīzi un efektīvi grieztu metāla materiālus. Mūsu CNC metāla griešanas pakalpojumi nodrošina augstas kvalitātes rezultātus jūsu specifiskajām prasībām - no sarežģītiem dizainparaugiem līdz liela mēroga projektiem.
METĀLA LOCĪŠANA
Izmantojot mūsu metāla locīšanas pakalpojumus, mēs varam veidot metāla materiālus dažādos leņķos un līknēs. Mūsu kvalificētie speciālisti un specializētais aprīkojums ļauj mums veikt precīzu metāla liešanu gan mazām detaļām, gan lieliem konstrukcijas elementiem, nodrošinot jums vēlamo formu un funkcionalitāti.
SMILŠU STRŪKLA
Mūsu smilšu strūklas pakalpojums ietver augstspiediena smilšu vai abrazīvu daļiņu izmantošanu, lai notīrītu, nogludinātu un sagatavotu metāla virsmas. Noņemot rūsu, krāsu un citus piemaisījumus, smilšu strūklas apstrāde rada ideālu virsmu turpmākai apstrādei, piemēram, krāsošanai, pulverkrāsošanai vai metināšanai, nodrošinot optimālu saķeri un izturību.
METĀLA PULVERKRĀSOŠANA
Metāla pulverkrāsošana ir izturīgs un estētisks apdares paņēmiens. Mūsu speciālisti uz metāla virsmām uzklāj plānu elektrostatiski lādēta pulvera kārtiņu, kas pēc tam sacietē, veidojot aizsargājošu un pievilcīgu pārklājumu. Pulvera pārklājums nodrošina izcilu izturību pret koroziju, uzlabo estētiku un pagarina metāla detaļu kalpošanas ilgumu.
METĀLA KRĀSOŠANA
Mūsu metāla krāsošanas pakalpojums piedāvā dažādas pārklājumu iespējas, lai aizsargātu metāla virsmas pret koroziju, laikapstākļu iedarbību un citiem vides faktoriem. Mēs izmantojam augstas kvalitātes krāsas un uzklāšanas paņēmienus, lai nodrošinātu gludu, vienmērīgu apdari, kas uzlabo gan jūsu metāla izstrādājumu izskatu, gan ilgmūžību.
METINĀŠANA
Sniedzot metināšanas pakalpojumus, mēs nodrošinām kvalificētu meistarību metāla detaļu savienošanā, izmantojot dažādas metināšanas metodes, piemēram, MIG, TIG un loka metināšanu. No nelieliem remontdarbiem līdz sarežģītiem izgatavošanas darbiem, mūsu metinātāji eksperti nodrošina izturīgus un uzticamus savienojumus jūsu strukturālajām un funkcionālajām vajadzībām.
KONSTRUKCIJU IZGATAVOŠANA
Mūsu konstrukciju izgatavošanas pakalpojumi ietver metāla konstrukciju, piemēram, karkasu, balstu un rāmju, izgatavošanu un montāžu. Mēs cieši sadarbojamies ar jums, lai izprastu jūsu konstrukcijas prasības, un mūsu pieredzējusī komanda izmanto savas zināšanas un precīzās iekārtas, lai nodrošinātu strukturāli drošas un augstas kvalitātes metāla konstrukcijas.
SKURSTEŅU IZGATAVOŠANA
Mūsu kompānija piedāvā augstas kvalitātes dūmvadu ražošanas pakalpojumus. Neskatoties vai jums ir nepieciešams brīvi stāvoši vai čaulu dūmvadu izgatavošana, mēs nodrošinām drošu, efektīvu un precīzu dūmvadu sistēmu, kas atbilst visiem standartiem un jūsu individuālajām vajadzībām. Uzticieties mums, lai izveidotu labiekārtotu un efektīvu apkures sistēmu jūsu ēkā.